Treff i Stavanger?

Hallo godtfolk!

Lurte på om det er noen her inne som er intressert i å veksle erfaringer, ideer, problemløsninger og utvikling i forhold til web i Stavanger området. Vennekretsen min kryr ikke akkurat av web-guru folket, så hadde vært morsomt å høre synspunkter fra andre, hva dere tror og mener rundt web og utvikling.

Noen som kunne tenke seg å ta en kopp kaffe? Gjerne flere, hvis det er noen som bor i nærområdet da :slight_smile:

Send en respons her, så sender jeg en PM og vi avtaler noe (kjekt med flere!)

Det hadde vært kjekt, men gjerne en gang etter påske. Full jobb (inkl. overtid for tiden) + deltids nettside og nettbutikk tar masse tid.

Jeg bor en halv time utenfor, Gjesdal.

Alltid morsomt med treff av folk som har samme interesse. Foretrekke alltid en øl(+) istedenfor kaffe (hjelper på å kvitte seg med formelle holdninger:)

Holder denne varm eg. Dette kunne vært interesant, været er jo ikke så gale for en øl :smiley:

Kan også møte å ta en pils:)

Ser jeg har falt litt bort, helt genialt som trådstarter! Neida, skulle noen ha for mye tid til overs en helg, send en PM, så ordner vi noe :slight_smile:

Eg plukker gjerne opp stafettpinnen. Hvordan passer 25 eller 26 mai for folk? Sandnes? / Stavanger?

Spørsmål som gjerne kan belyses:
Hva er motivasjonen til å møtes? (samarbeid, ideutveksling, sparring partner etc..)
Skape noe…
Kunnskap…
Døråpner…
Nettverk…
Jobb…
Ressurser…

Vil invitere noen kjente leverandører av webhotell, Cloud VPS o.l på treffet for en presentasjon, samt rekruterende it-selskaper.

Foretrekker folk et møte en ukedag isteden for helg?

Bumper denne eg og ser om det er interesse.

Jeg er med jeg!

Hadde nesten glemt ut dette, bare nesten :wink: er med jeg :slight_smile:

Er med jeg og. Tid og sted?

Jeg foretrekker en ukedag eller ukekveld, f.eks. 27. mars fra kl. 19:00.
Agenda litt løst: introduksjon, showcase/demoer, behov.
Plass: Jeg kan høre om Gamlaværket har plass f.eks. (1 minutt fra tog/busstasjonen/parkering).

Pong: Flott Gamlaværket høres ut som en god ide. Tur det er viktig med en løs agenda til å begynne med.

God idè Pong

Tror jeg lar være å bestille noe hos Gamlaværket med mindre det blir veldig mange.
Kan de som ønsker være med sende en epost (info@remark.no) eller en pm? Da vet jeg noe om størrelsen når jeg skal reserve et bord.

Sent, hold oss oppdatert hvor mange som er meldt på.

Bumper denne for å minne om denne.

Dato: 27. mars 2014
Tid: Kl. 19:00.
Sted: Gamlaværket, Sandnes ( https://goo.gl/maps/gv3tU ).
Agenda: bli kjent.

Send gjerne en pm eller epost, evt. meld her i tråden.

Eg kommer til 27.mars kl.19.00.

Bumper denne da det nærmer seg.

Hvor mange er påmeldt?