superwifi.no, androidapp.no m.m. selges

androidapp.no
alarm365.no
lagertilbud.no
firmakontor.no
mailkonto.no

kredittkonto.no
brukerkonto.no
mailkonto.no

superwifi.no

Selges, gi bud og/eller discuss. =]

Superwifi.no - Fått bud på 500, men denne vil nok gå for litt mer når søknaden om bruk av superwifi i Norge blir godkjent.

androidapp.no - Fått bud på 400.

Det er superwifi.no du selger, ikke superiwifi?

superwifi.no ja og ikke superiwifi.no
Så nå at jeg hadde skrevet feil i forrige post og endret på nå.

SUPER-WIFI - Super-wifi rekker mange kilometer - tu.no/it

That’s correct! :slight_smile:

Ved kjøp av dette domenet inkluderer det superwifi.no og super-wifi.no.

Fått et bud på 1.000 kr for superwifi.no/super-wifi.no.

Fått et bud på 3000 kr for superwifi.no/super-wifi.no. Lar det stå til Søndag, så får vi se om jeg velger å selge det til den prisen (eller høyere om jeg får andre bud).

Eller om jeg velger å gjøre noe med domenene selv. Vet at superwifi vil skyte høyt opp i det søknaden blir godkjent og flere omtaler om denne nye teknologien. Etter det jeg ser er det kun en artikkel som omhandler dette, formulert på ulike måter, fra side til side.

3.000 kr for superwifi.no / super-wifi.no står til 15:20 idag! Får jeg ingen andre bud vil den mest sannsynlig bli solgt.

3.500 kr er budt for superwifi.no / super-wifi.no. Står til 15:20 idag! Får jeg ingen andre bud vil den mest sannsynlig bli solgt.

Bud trukket tilbake, så høyeste bud hittil er fortsatt 3500 NOK. (inkl. mva).

superwifi.no & super-wifi.no solgt!

Fått bud på 1000 kr for androidapp.no