Hei. Selvfiks har ved tidligere anledninger fått tilbakemelding om at logoen vi hadde ikke var bra nok osv.
Nå har det blitt gjort noe med det. Her er et før og etter bildet. Hva synes dere?
FØR
ETTER
Forøvrig kan dere se hvordan det ser ut på nettsiden selv: www.Selvfiks.net og Facebooksiden: www.facebook.com/selvfiks
Takk på forhånd
Santo
februar 18, 2016, 10:06pm
2
Jeg synes den nye logoen er fin, men liker ikke at det er variabel avstand imellom bokstavene i logoen.
Man bør gå inn og justere manuelt imellom hver bokstav slik at det blir likt og pent.
Avstanden imellom e og l’en er pen og burde vært slik på de andre også. Avstanden imellom S og e, og k og s, er for stor.
2 Likes
Synes den nye ble mye finere, den ser mer moderne ut. Ser ut som at de er litt gradient overlay i teksten, det kunne jeg gjerne klart meg uten.
1 Like
Bjornar
februar 19, 2016, 11:17am
4
Ren og pen. Men hva symboliserer den V-en?
Jeg ser på den “V-en” som en slags check, at den er ferdig og fikset.
Jeg syntes logoen du har som profilbilde fungerer best.
Dog ville jeg (som foreslått tidligere) fått fikset mellomrommene mellom bokstavene, slik at de er like.
1 Like
Bjornar
februar 19, 2016, 12:16pm
7
Enig med @Dag Frogner, den er mer balansert og fungerer bedre.
Takker for tilbakemelding. Har notert meg at mellomrommet på enkelte bokstaver er for stort. Skal si ifra til designeren om det.
Så svar på spørsmålet til Bjørnar. Det er riktig det Peterpan sier, V’en er et et check tegn. Tanken er at alt du trenger å gjøre i hjemmet, på bilen osv, huker du av for som fullført. Selvfiks hjelper deg med kunnskapen og til å fullføre oppgaven